Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Nejzábavnější cyklistická hračka roku 2011

29. 11. 2010 | Tisková zpráva


Nejzábavnější cyklistickou hračkou roku 2011 je hlasitý MP3/rádio přehrávač a zesilovač na řidítka. Tato novinka s názvem "AGOGS Bike Music" je speciálně vyvinutá pro umístění na řidítka vašeho kola (nebo elektrokola, na kterém je možné přístroj zároveň dobíjet přímo z vestavěného USB konektoru).

AGOGS Bike Music vydrží hrát až 40 hodin

Specialitou "AGOGS Bike Music" je krystalicky čistý zvuk pocházející z monomerního basového reproduktoru. Ani déšť, sníh nebo prach nezabrání poslechu vaší oblíbené hudby za jízdy, bez toho, abyste byli pokutováni za nasazená sluchátka na uších. Do vestavěné paměti zařízení se vejde až 1 000 hudebních skladeb, nebo si můžete naladit vaši oblíbenou rozhlasovou stanici.

"AGOGS Bike Music" můžete zároveň využít jako externí reproduktor se zesilovačem pro váš mobilní telefon, počítač, nebo jiné zařízení s 3,5mm jack konektorem, či využít jako externí Flash paměť.  "AGOGS Bike Music" je k dispozici ve čtyřech metalických barvách a na jedno nabití může hrát až 40 hodin.

Samotný přístroj je nabízen za 1 499 Kč včetně DPH. Více informací na stránce http://ekolo.cz/agogs-bike-music-d129

Až do 15.12. jej můžete dostat zdarma jako speciální vánoční bonus k libovolnému modelu elektrokola značky AGOGS.

Související články

Tagy: Aktuálně, Technologie, Gadgets (Ekobydlení), Elektrokola

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií