Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Nazeleno.cz spouští přehlednější strukturu webových stránek!

10. 09. 2009 | redakce Nazeleno.cz


Magazín Nazeleno.cz připravil po více než roce své úspěšné existence změny, které přispějí k přehlednějšímu a logičtějšímu rozdělení článku do jednotlivých kategorií a umožní čtenářovi lepší orientaci v magazínu. Tyto změny vznikly na základě podnětných připomínek čtenářů Nazeleno.cz.

Od dnešního dne má magazín Nazeleno.cz devět hlavních kategorií. Každá z nich má svou vlastní domovskou stránku, na níž najdete základní informace k tématu a rozcestník odkazující na jednotlivé články, které se v dané kategorii nachází.

Přehledné rozdělení kategorií

V  kategorii Energie najdete informace o obnovitelných zdrojích energie, fotovoltaice, jaderné energetice nebo o cenách elektřiny. Kategorie Vytápění se věnuje všem možnostem vytápění (např. biomase), najdete zde informace o cenách plynu, možnostech úspor při vytápění nebo články o kamnech a podlahovém vytápění. Kategorie Stavba zahrnuje problematiku pasivních a nízkoenergetických domů, izolacírekuperace. Kategorie Bydlení řeší praktické otázky ohledně odpadů, úsporných spotřebičů nebo větrání.

V kategorii Dotace a úspory se dozvíte aktuální a praktické informace o dotačních programech jako je například Zelená úsporám. Objevíte zde ale také rady a tipy, jak ušetřit energii. Kategorie Bio je vyhrazena pro články o biopotravinách, zdravé výživě, přírodní kosmetice nebo alternativní medicíně. V kategorii Technologie najdete články, které se zabývají hybridy, elektromobily nebo biopalivy. Kategorie Služby je věnována praktickým rádam: najdete se zde poradnu, kalkulačky nebo katalog firem. Kategorie NazelenoPlus se věnujeme tématu emisních povolenek, globálnímu oteplování a událostem z ČR i ze světa.

Věříme, že vám nové kategorie pomohou v lepší orientaci na stránkách! Případné připomínky k nové struktuře posílejte na mailovou adresu redakce.

Související články

Tagy: Energie, Aktuálně, NazelenoPlus, Služby, Technologie, Bio, Dotace a úspory, Bydlení, Stavba a rekonstrukce, Vytápění

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií