Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Nakupujte lité podlahy a omítky Profi se slevou. Až do konce října!

10. 09. 2012 | Komerční sdělení


Podlaha je v každém domě nejvíce zatěžovanou částí, a proto je nutné na její provedení klást jen ty nejvyšší nároky. Stejně tomu tak je i při výběru systému a výrobce samotné podlahy. Společnost Readymat podrobila dlouhodobé zatěžkávací zkoušce firmu Profi am Bau a na základě ohlasů spokojených zákazníků s litými podlahami anhydrit Profi rozšířila nabídku o široké portfolio kvalitních omítkových a maltových směsí.

"Lité anhydritové podlahy jsou dnes nejoblíbenější řešením"

Oslavu rozšíření nabídky o další produkty Profi am Bau zahájila společnost Readymat 10. září 2012. Zákazníci tak mohou využít zvýhodněné ceny za m2 litých anhydritových podlah a vnitřních omítek Profi při objednávce do konce října 2012. Tato akce je pak doplněna dalšími bonusy jako bezplatné zaměření, stanovení optimální skladby izolace a anhydritu u litých podlah či konzultace technických detailů u vnitřních omítek, vypracování cenové nabídky a návrh závazného termínu lití podlahy nebo zhotovení omítek. Součástí je též prodloužení záruky obou produktů na pět let.

Slevová akce na lité podlahy a vnitřní omítky trvá do konce října 2012

"Lité anhydritové podlahy jsou v současné době vůbec nejoblíbenějším řešením. Pro naši společnost jsou tou nejlepší vizitkou kladné odezvy všech klientů, kteří si anhydritovou podlahu pořídili. Jsem proto přesvědčen, že omítkové a maltové směsi budou mít u zákazníků minimálně stejný úspěch," nechal se slyšet Martin Vrňák, stavební technik Readymatu.

Nezapomeňte, slevová akce trvá do konce října 2012! Více informací na www.ready-mat.cz nebo na telefonním čísle 725 596 523.

Související články

Tagy: Aktuálně, Stavba a rekonstrukce, Pasivní domy, Nízkoenergetické domy, Stavební materiál

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií