Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Náhrada za starý kotel: Tepelné čerpadlo s olejovým hořákem

06. 09. 2012 | Komerční sdělení


Přemýšlíte nad vhodnou náhradou za starý dosluhující kotel, nebo nad systémem vytápění pro vaši novostavbu? Nové tepelné čerpadlo s olejovým hořákem Alfea Hybrid Duo Oil spojuje výhody dvou technologií v jednu a přináší vysokou úsporou na straně nákladů na topení a ohřev teplé vody. Velkou výhodou systému je snadné připojení ke stávajícím rozvodům vody a topení bez nákladných úprav.

Věděli jste, že vytápění olejem je finančně výhodné pro většinu domácnosti? 

Alfea Hybrid DuoHybridní technologie a chytrá regulace Siemens šetří náklady na vytápění a přípravu teplé vody. 70 % provozu vytápěni a ohřevu vody zajišťuje tepelné čerpadlo a 30 % olejový hořák. Čerpadlo má plně automatický provoz, uživateli nabízí i individuální programování přípravy teplé vody v závislosti na její spotřebě. Nezanedbatelnou výhodou jsou i jeho malé rozměry – zabírá pouze 0,7 m2 podlahové plochy. Zajímavostí produktu je také ochrana proti vzniku legionely.

Proč se rozhodnout pro Alfea Hybrid Duo Oil?

  • Hybridní technologie a chytrá regulace šetří náklady na vytápění a přípravu teplé vody
  • 70 % provozu vytápění a ohřevu TV zajistí tepelné čerpadlo, 30 % olejový hořák
  • Plně automatický provoz
  • Zabere pouze 0,7 m2 podlahové plochy
  • Vhodné pro instalaci do nových i starších domů, ideální náhrada za starý neefektivní kotel
  • Instalace bez nákladných úprav
  • Zajistí dostatek teplé vody pro celou rodinu v požadovaném čase

 

Bližší informace o produktu najdete na stránkách www.thermoil.cz. Můžete nás také kontaktovat na telefonním čísle 472 777 718 nebo emailu odbornik@thermoil.cz.

Související články

Tagy: Aktuálně, Vytápění

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií