Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Nabídka pro firmy - sleva pro nové partnery Nazelena!

08. 11. 2011 | Kamil Gric


Partnerské programy serveru Nazeleno.cz jsou nejpopulárnějším druhem propagace, který každý rok využívá přes 50 firem z mnoha oborů. Přinášejí výhodu v podobě největší možné úspory z běžných cen inzerce v rozmezí 40-63 % podle typu partnerství. Součástí je také unikátní služba v podobě redakční podpory.

Kromě běžných slev partnerských programů lze nyní objednat tuto nabídku na rok 2012 za ještě výhodnějších podmínek díky speciální předvánoční slevě. Akce platí do 15.12.2011.

  • Bronzové partnerství - od 15 000 Kč / rok (úspora 39,5 % oproti běžným cenám)
  • Stříbrné partnerství - od 40 000 Kč / rok (úspora 59,8 % oproti běžným cenám) - SLEVA 5 000 KČ
  • Zlaté partnerství - od 60 000 Kč / rok (úspora 63,5% oproti běžným cenám) - SLEVA 10 000 KČ

Kompletní informace o nabídce partnerství najdete v dokumentu Nazeleno - partnerství 2012.pdf

Tagy: Energie, Kalkulačky, Tipy k úspoře, Aktuálně, Energetika, Solární energie, Tepelná čerpadla, Vytápění, Nízkoenergetické a pasivní domy, Dotace, Fórum Energie, Fotovoltaika, NazelenoPlus, Emise CO2, Globální oteplování, Politika, Komentáře, Služby, Katalog firem, Dům plný úspor, Kalkulačky úspor, Poradna, Poptávky (dotace), Technologie, Biopaliva, LPG a CNG, Hybridy a elektromobily, Gadgets (Ekobydlení), Bio, Volný čas, Přírodní kosmetika, Zdravá výživa, Alternativní medicína, Biomóda, Biopotraviny, Dotace a úspory, Dům plný úspor, Tipy k úspoře, Zelené úvěry, Dotace, Bydlení, Větrání, Odpady, Úsporné spotřebiče, Osvětlení, Domácnost, Stavba a rekonstrukce, Komíny, Rekuperace, Střecha, Okna a dveře, Izolace, Pasivní domy, Nízkoenergetické domy, Vytápění, Podlahové vytápění, Krby, Kamna, Přímotopy, Plynové kotle, Biomasa, Jaderná energie, Větrná energie, Vodní energie, Tepelná čerpadla, Ceny energií, Zelená úsporám, Stavební materiál, Elektrokola, Dřevostavby, Krize fotovoltaiky, Slovníček

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií