Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Nabídka práce: šéfredaktor serveru o bydlení

10. 03. 2010 | Jan Morkes


Společnost xBizon, s.r.o., vydavatel magazínů Nazeleno.cz (www.nazeleno.cz), Netshopper.cz (www.netshopper.cz) a dalších…, hledá kandidáta na pozici:

ŠÉFREDAKTOR(KA) INTERNETOVÉHO MAGAZÍNU O BYDLENÍ

pro vedení redakce, přípravu a editaci redakčních materiálů a marketingové aktivity. Náplní práce je vedení týmu externistů a zajištění obsahové náplně magazínu o bydlení – výběr témat, příprava a propagace článků, komunikace s programátorem, pravidelný reporting a další.

Místo práce: Brno

Nabízíme:

  • práce na plný úvazek
  • široké možnosti seberealizace a sbírání zkušeností
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu

Požadujeme:

  • zkušenosti s prací s textem a jeho editací
  • spolehlivost a organizační schopnosti
  • ochotu učit se a rozvíjet svěřený projekt
  • žurnalistické vzdělání není podmínkou

V případě vašeho zájmu prosím zašlete strukturovaný životopis a ukázkovou práci (článek o rozsahu cca 5 000 znaků) na adresu info@xbizon.cz.

Tagy: Energie, Aktuálně, Zelené úvěry, NazelenoPlus, Služby, Technologie, Bio, Dotace a úspory, Bydlení, Stavba a rekonstrukce, Vytápění

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií