Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Na veletrhu Bike Brno můžete vyhrát nejmenší elektrokolo

02. 10. 2012 | Tisková zpráva


Český výrobce elektrokol - ekolo.cz  bude na veletrhu Bike Brno od 4. do 7. října prezentovat vlastní značku elektorkol  - AGOGS electric bikes .  Každý z návštěvníků, který využije možnost zkušební jízdy na libovolném modelu Agogs na testovací dráze elektrokol v Pavilonu F, bude zařazen do slosování o nové elektrokolo Agogs FISHKUS. Vítěz bude znám v neděli v 16:00.

Fishkus je zřejmě nejmenším elektrokolem na trhu a je určen jak dětem od 7 let pro absolvování dlouhých cyklovýletů, tak i dospělým (100 kg) pro jejich rychlou dopravu po městě.

Na stánku ekolo.cz budou dále k vidění novinky, jako například zbrusu nový model městského elektrokola vyšší třídy CityLiner Class, který je nominován na hlavní cenu v soutěži  Bike Brno Prestige.

Tagy: Aktuálně, Technologie, Elektrokola

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií