Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Na sobotu se chystá největší farmářský trh v Praze

24. 08. 2010 | Tisková zpráva


Nejvyšší počet stánků, největší prodejní plocha, nejpestřejší sortiment, nejlepší parkování, nejlepší servis pro zákazníky. To jsou atributy, kterými chce přilákat návštěvníky farmářský trh, který se koná v Holešovické tržnici v památkově chráněném secesním Pavilonu 22 a jeho okolí v sobotu 28.8. od brzkého rána do odpoledních hodin. V rámci akce bude představena veřejnosti a médiím i nová patronka farmářského trhu, koza Zuzanka, kterou starosta Prahy 7 Marek Ječmének vyznamená symbolickým věncem složeným z ovoce a zeleniny.

"Návštěvníky čeká rekordní počet stánků a nejrozsáhlejší výběr z produktů českých zemědělců."

Na organizaci farmářského trhu se podílí radnice Prahy 7 se společností Delta Center, která areál Holešovické tržnice spravuje. „Očekáváme, že celkový počet stánků přesáhne stovku,“ uvádí ředitel marketingu Holešovické tržnice a manažer farmářského trhu Jan Štíhel a dodává: „Návštěvníci se můžou těšit kromě tradičního ovoce a zeleniny i na domácí uzeniny, mléčné výrobky, pečivo, mošty, med, čerstvé mléko z mléčného automatu a řadu dalších domácích produktů. Pro hladové a žíznivé návštěvníky bude připraveno staročeské občerstvení nebo kvasnicové pivo z Krušovic.

Holešovický farmářský trh se může pochlubit i nejlepším zázemím a servisem pro zákazníky. Na rozdíl od jiných trhů je přímo v areálu tržnice kapacita přes 500 parkovacích míst, přičemž první hodina parkování je zdarma.  Většina stánků se nachází pod střechou secesního památkově chráněného Pavilonu 22. „Nepřízeň počasí pro náš trh není problém,“ upozorňuje Jan Štíhel. Standardem pro prodejce z řad farmářů je viditelné označení přesné lokality, odkud jejich produkce pochází, a ochutnávka nebo vystavení vzorku.

Patronkou farmářského trhu je koza Zuzanka

V rámci akce bude představen veřejnosti a médiím v 10 hodin v prostoru venkovní části trhu před halou 22 nový patron farmářského trhu, koza Zuzanka z rodinné farmy v Nevhizdech u Prahy, kterou starosta Prahy 7 Marek Ječmének vyznamená věncem složeným z ovoce a zeleniny. „Zuzanka symbolizuje hodnoty našeho farmářského trhu: zdravou výživu, alternativní a přitom hodnotnější způsob nakupování potravin, důraz na kvalitní české produkty a velkou šíři sortimentu, který zahrnuje nejen zeleninu a ovoce, ale i výrobky z mléka a masa,“ vysvětluje Jan Štíhel.

Na organizaci a propagaci trhu se podílí i radnice Prahy 7. Starosta Marek Ječmének k tomu podotýká: „Farmářský trh v Holešovické tržnici je veřejně prospěšnou aktivitou, která zvyšuje kvalitu života občanů našeho obvodu a posiluje jejich loajalitu k místu, kde žijí. Proč by měli vážit cestu do pozlátkových nákupních center a hypermarketů na periférii Prahy, když mají téměř v centru města výborně dostupný trh, který nabízí kvalitnější potraviny i jedinečnou atmosféru tržnice se stoletou tradicí.“

Holešovická tržnice a radnice Prahy 7 plánují pokračovat v pořádání farmářských trhů v Holešovické tržnici i po prázdninách, a to každou druhou sobotu v měsíci až do konce listopadu. Kromě toho funguje v Pavilonu 22 tržiště s čerstvými potravinami každodenně. „Nejsme jenom nadšenci farmářských trhů, ale profesionálové provozující originální tržní areál. Nikde jinde nenajdete na jednom místě vedle sebe farmářský trh, luxusní restauraci, největší obchod s elektronikou v zemi a klasické stánky se vším možným. Atmosféra Holešovické tržnice je jedinečná a my ji chceme dál rozvíjet,“ vysvětluje filozofii tržnice Jan Štíhel.

Tagy: Aktuálně

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií