Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Může být elektrokolo vhodný vánoční dárek?

05. 12. 2011 | Tisková zpráva


Pod stromeček se vejdou lyže, iPod, vlněný svetr, ale kolo? A ještě k tomu s elektropohonem? Výrobce elektrokol ekolo.cz si lámal hlavu, jak to všem, kteří pro své blízké chtějí tento skvělý vynález obstarat, usnadnit.

Elektrokolo je přepravováno v relativně velké krabici a tu je obtížné doma skladovat. Proto se ekolo.cz dohodlo s dopravcem DHL, že zajistí bezproblémovou distribuci k vám domů až těsně před vánočním dnem. Samotná krabice není příliš krásná, ale my vám ji celou zabalíme do pěkného červeného balicího papíru i se stuhou. O zdobení tohoto dárku se tedy starat nemusíte.     

Venku je teď ošklivo a možná bude nové elektrokolo čekat na svou první jízdu až na jaro. To pro vás nebude problém, protože ekolo.cz dává na všechna nová kola v prosinci prodlouženou záruku o 2 měsíce. A nejen to … ještě vám přidáme značkový bezpečnostní zámek a cyklo-lékárnu AGOGS zdarma, aby bylo cestování na kole v roce 2012 bezpečné!

Chtěli byste darovat elektrokolo, ale nevíte jaké? Nebo prostě chcete, aby si je obdarovaný vyzvedl sám v prodejně? I to umíme. Zavolejte nám na telefon 220 99 1111 a my vám vystavíme dárkový certifikát, který bude platit až do konce února 2012. A nejlepší na tom je, že z ceny na certifikátu vám hned odečteme 2 % z celkové částky.

Darovat elektrokolo k Vánocům není s ekolo.cz problém. Více informací o této akci najdete na tomto odkazu.

Tagy: Aktuálně, Technologie, Elektrokola

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií