Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: MS HAUS postaví v sobotu 5. června „veřejně“ dřevostavbu

28. 05. 2010 | Tisková zpráva


Významný tuzemský výrobce dřevostaveb, společnost MS HAUS s.r.o. z  Hradce Králové, připravila pro širokou veřejnost " veřejnou stavbu " domu. Stavba se uskuteční v obci Blešno u Hradce Králové v sobotu 5.června 2010 a vítáni jsou všichni fanoušci montovaných dřevostaveb, ať už z řad široké veřejnosti či zájemců o koupi domu.

Stavbu domu bude moderovat majitel společnosti MS HAUS s.r.o., Ing. Milan Schmiedt a jeho kolegové a v průběhu dne uvidí návštěvníci kompletaci domu a na vlastní oči se tak přesvědčí o rychlosti a efektivnosti výstavby dřevostaveb. Připraveno bude samozřejmě i občerstvení. Přijeďte se podívat do Blešna, jak se staví dům od MS HAUS – bude to stát zato!

Nízkoeneregetický rodinný dům z produkce MS HAUS má obvodové desky opláštěny deskami FERMACELL, sádrovláknité desky FERMACELL jsou použity i k opláštění vnitřních stěn, s využitím materiálů FERMACELL jsou realizovány i podlahy v tomto domě. Společnost MS HAUS začala nabízet své domy i s letošní novinkou - deskami FERMACELL greenline. Nová konstrukce s vnitřním opláštěním těmito deskami měla premiéru na veletrhu Dřevostavby 2010. U domů řady MS Pasiv jsou tyto desky nyní již standardem a podle Milana Schmiedta, jednatele společnosti MS HAUS, chce firma touto nabídkou oslovit především ty zákazníky, kteří kladou velký důraz na zdravé bydlení.


Dřevěný dům 

MS HAUS oslavil v loňském roce 10 let fungování na trhu a firma je významným partnerem společnosti Fermacell. MS HAUS má s materiály FERMACELL dlouholeté zkušenosti, používá je na stěnách, příčkách i podlahách svých montovaných dřevostaveb. Stavby společnosti MS Haus najdete v Praze, Forstu, v Calberlahu u Wolfsburgu nebo např. v Hochemmingenu či v Trossingenu jižně od Stuttgartu. V současnosti převládá výroba pro český trh, dřevostavbou z pera jednatele společnosti je i sídlo firmy v Hradci Králové.

MS Haus s.r.o. je postavena na dlouholetých zkušenostech managementu, ale i řadových pracovníků s projektováním a realizací dřevostaveb v zahraničí i u nás. Domy MS HAUS jsou vždy špičkové kvality! MS Haus má certifikovanou výrobu vnitřních i vnějších stěn a stropů  a výroba je dozorována autorizovanou osobou VVUD Praha. Při certifikaci svých panelů úzce spolupracovali s našimi pracovníky a velmi dobře využili podklady a zkoušky, kterými Fermacell disponuje. MS Haus s.r.o. je členem Asociace dodavatelů montovaných domů a její jednatel a zakladatel - ing. Milan Schmiedt  - je členem výkonného výboru.

Tagy: Aktuálně, Stavba a rekonstrukce, Pasivní domy, Nízkoenergetické domy, Dřevostavby

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií