Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Modrá úsporám – připravují se dotace na podporu šetrného hospodaření s vodou

15. 04. 2016 | redakce Nazeleno.cz


Chcete stavět nádrž na vodu nebo zahradní jezírko? Možná na stavbu získáte dotaci. Ministerstvo životního prostředí totiž připravuje další dotační program, jehož úkolem bude podpora drobných projektů určených pro šetření vodou. Půjde o menší obdobu populární Nové zelené sporám, tedy o dotace pro majitele rodinných domů a zahrad na stavbu nádrží a jezírek na dešťovou vodu.

Dotační program má pracovní název Modrá úsporám, o podmínkách dotací se však toho zatím moc neví. Finanční alokace by měla být ve srovnání z Novou zelenou úsporám mnohem menší – řádově stamiliony korun – což je podle odborníků docela málo. Program by se měl rozběhnout možná už letos na podzim. Podávání žádostí bude asi stejně jako u Nové zelené úsporám řešit Státní fond životního prostředí.

Foto 123rf.com

Související články

Tagy: Aktuálně, Dotace a úspory

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Ti první mají vyšší šanceJoma03. 05. 2016 23:24
 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií