Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Modernizujeme s cílem zkvalitnit a zrychlit služby zákazníkům

08. 08. 2012 | Tisková zpráva


Zvýšená flexibilita dodávek

  • Postavili jsme nový sklad o ploše 3 000 metrů čtverečních a tím zvýšili flexibilitu dodávek a zároveň si uvolnili prostory pro nové technologie.

Zvýšená kapacita i kvalita opracování. Novinka: panely v pohledové kvalitě až 2,95x12m

  • Pro velký zájem o stěnové panely z vrstveného dřeva NOVATOP SOLID  jsme tomuto výrobku vyčlenili samostatnou výrobní halu a oddělili tak od výroby žebrových prvků NOVATOP ELEMENTS, které jsou určeny především pro stropy a střechy.
  • Nová technologie zjednodušila a urychlila přípravu výrobní dokumentace. Vysoká přesnost opracování je zajištěna přenosem dat v Cadworku přímo na obráběcí centrum.
  • Nové obráběcí centrum Hundeger PBA posílilo kapacitu opracování a umožňuje dodávat stěnové panely v pohledové kvalitě o velikosti až 2,95 x 12 metrů.

 

Pohledové dřevo beze spár


Pohledové dřevo v interiéru dřevostavby.

Tagy: Aktuálně, Stavba a rekonstrukce, Dřevostavby

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií