Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Mobilní dřevostavba nabízí seniorům vysoký komfort i nízkou cenu

12. 03. 2012 | Tisková zpráva


Chcete bydlet pohodlně a bez starostí na místě, které jste si sami vybrali? Rádi byste, aby veškeré zařizování takového bydlení bylo téměř bez práce a za sympatickou cenu? Mobilní dřevostavby VESPER FRAMES s.r.o. splňují veškeré požadavky na kvalitu, pohodlí nízkou cenu.

Aktivním seniorům je určena nabídka mobilních dřevostaveb Move 2 + kk nebo 3 + kk, které jsou určeny k celoročnímu užívání. Důležitou vlastností těchto dřevostaveb je kromě nadstandardního komfortu a moderního vzhledu také nenáročnost výstavby domu, stejně jako možnost jeho obměny kdykoliv v průběhu užívání díky využití montovaného systému. Není proto problém dům v budoucnu zmenšit či zvětšit v závislosti na měnících se požadavcích vaší domácnosti. Jedná se tedy o rostoucí dům, který reaguje na vaše aktuální potřeby.
Mobilní dřevostavby nabízí seniorům zajímavou alternativu bydlení bez nutnosti závratných investic a náročné údržby. Více informací na http://www.bydlenidnes.cz.

Tagy: Aktuálně

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií