Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Ministerstvo životního prostředí odsouhlasilo návrh ČEZ na modernizaci Prunéřova

29. 04. 2010 | redakce Nazeleno.cz


Ministryně životního prostředí Rut Bízková dala podle očekávání souhlasné stanovisko k obnově elektrárny Prunéřov II tak, jak ji navrhla společnost ČEZ. K posouzení dokumentů o obnově Prunéřova stačily Bízkové dva týdny. Její předchůdce Jan Dusík přitom na svoji funkci rezignoval, protože podle jeho slov nebyl posudek na rekonstrukci Prunéřova, který vypracovala norská společnost DNV, jednoznačný a pro rozhodnutí o osudu elektrárny vyžadoval více času, než mu chtěl dopřát premiér Jan Fischer.

Po rekonstrukci by měla elektrárna Prunéřov vypouštět do vzduchu méně škodlivých emisí. Podle ekologů lze však pro modernizaci elektrárny použít čistší (ale dražší) technologie, než které nabízí ČEZ.

Tagy: Energie, Aktuálně, Energetika

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií