Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Magazín Nazeleno.cz se rozrostl: Dřevostavby, elektrokola či ceny energií

27. 01. 2010 | redakce Nazeleno.cz


MagazínNazeleno.cz připravil pro své čtenáře nové rubriky, které jim usnadní vyhledávání informací a zajímavých článků.

V nové rubrice „Ceny energií“ najdete články, které rozebírají aktuální ceny elektřiny, plynu, vody nebo biomasy. Pravidelně zde budeme informovat o změnách cen energií a objasňovat, jak vlastně ceny energií vznikají a co je ovlivňuje.

Rubrika „Zelená úsporám“ se věnuje stejnojmennému dotačnímu programu, z něhož lze čerpat dotace na zateplení rodinných domů, na ekologické kotle nebo na solární systémy. Najdete zde praktické informace o programu Zelená úsporám a rady, jak postupovat při vyřizování žádosti.

Dřevostavby“ je rubrika, která se věnuje aktuálním trendům moderního bydlení. Najdete zde zajímavé a praktické články nejen o dřevostavbách, ale také například o pasivních a nízkoenergetických domech.

V rubrice „Stavební materiál“ najdete články zaměřené na aktuální trendy v oblasti stavebních materiálů, budeme se zde věnovat možnostem zateplování domů, izolačním materiálům apod.

Rubrika „Elektrokola“ přináší informace o elektrických kolech neboli elektricky asistovaných bicyklech, které před několika lety dobyly také český trh. Dozvíte se zde, jak elektrokolo funguje, jaké by mělo mít parametry a na co si dát při jeho nakupování pozor.

Související články

Tagy: Energie, Aktuálně, Zelené úvěry, NazelenoPlus, Technologie, Bio, Dotace a úspory, Bydlení, Stavba a rekonstrukce, Vytápění

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií