Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Magazín Nazeleno.cz hledá nové redaktory!

23. 09. 2009 | redakce Nazeleno.cz


Spotřebitelský internetový server z oblasti úspor energií a obnovitelných zdrojů Nazeleno.cz  hledá:

EXTERNÍ REDAKTORY

Nazeleno.cz v současné době čte 80 000 čtenářů měsíčně, kteří zde hledají praktické rady, jak ušetřit elektřinu, snížit náklady na vytápění anebo třeba využít možností obnovitelných zdrojů.

Tito zájemci nejsou experti z oboru, neznají detaily a ani se jimi nemají čas zabývat. Vaším úkolem bude tvorba článků, které jim osvětlí dané téma (např. konkrétní možnosti vytápění) a v obyčejné lidské řeči vysvětlí, v čem jsou přednosti a zápory představovaných řešení.

Nemusíte mít mnohaleté zkušenosti z oboru a znát výpočty výhřevnosti jednotlivých typů dřevin. Musíte ale být schopni vžít se do pocitů zájemce o nový kotel nebo izolaci domu a vysvětlit mu v textu, jaké má možnosti a zdali se investice vyplatí.

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení vždy za každý text (dle délky a kvality)
  • externí konzultace a tvorba
  • flexibilní dlouhodobá spolupráce (lze pracovat z domu, v čase a dnech dle dohody)
  • možnost rozšiřování spolupráce
  • vhodné pro studenty, ale i jako přivýdělek

V případě vašeho zájmu zašlete ukázkovou práci (článek s odpovídající tématikou do 5 000 znaků) spolu se strukturovaným životopisem na adresu jan.morkes@xbizon.cz. Do předmětu zprávy uveďte „Redaktor – Nazeleno“.

O xBizon, s.r.o.

Jsme společnost profesionálů v oblasti médií, orientující se na kreativní činnost a tvorbu originálních internetových projektů.

Tagy: Energie, Aktuálně, Zelené úvěry, NazelenoPlus, Služby, Technologie, Bio, Dotace a úspory, Bydlení, Vytápění

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií