Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Magazín Nazeleno.cz hledá nové autory!

21. 04. 2009 | Jan Morkes


Líbí se vám tyto stránky a rádi byste přispěli k jejich dalšímu rozvoji? Magazín o úsporách energie Nazeleno.cz () rozšiřuje svůj redakční tým a hledá:

Externí redaktory(ky)/PR specialisty

pro přípravu redakčních materiálů a propagačních materiálů jeho partnerů. Náplní práce bude klasická redakční činnost – výběr témat z oblasti zájmů Nazeleno.cz, příprava článků, starost o svěřené rubriky či seriály, monitoring situace v daných oblastech.

Nabízíme:

  • široké možnosti seberealizace a sbírání zkušeností s prací v médiích
  • možnost flexibilní dlouhodobé spolupráce a budoucího zaměstnání
  • finanční ohodnocení dle délky a kvality článků
  • spolupráci na dalších projektech společnosti xBizon, s.r.o. (www.napalubu.cz a další)

Požadujeme:

  • schopnost samostatné práce
  • analytické a kritické uvažování
  • spolehlivost
  • žurnalistické vzdělaní ani praxe není podmínkou

V případě vašeho zájmu zašlete ukázkovou práci (článek s odpovídající tématikou do 5 000 znaků) spolu se strukturovaným životopisem na adresu redakce@nazeleno.cz.

Související články

Tagy: Energie, Potraviny, Doprava, Dům a zahrada, Zdraví, Móda, Ze světa, Recepty, Škola úsporné jízdy, Události, Komentáře, Věda, Aktuálně, Energetika, Solární energie, Tepelná čerpadla, Vytápění, Nízkoenergetické a pasivní domy, Biopotraviny, Vitamíny, Zdravá výživa, Hybridy a elektromobily, LPG, Biopaliva, Emise, Odpady, Spotřebiče, Izolace, Okna, Větrání, Osvětlení, Kotle, Krby, Kamna, Komíny, Zdravá výživa, Fitness a sport, Kosmetika, Krása, Komiks, NazelenoPlus, Služby, Technologie, Bio, Dotace a úspory, Bydlení, Stavba a rekonstrukce, Vytápění

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií