Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Kudy vede cesta k nejlevnějším dřevostavbám na trhu?

22. 06. 2012 | Tisková zpráva


Jako jedna z výhod dřevostaveb bývá často skloňována jejich cena. Pod tímto tlakem může však z domu nakonec zbýt jen ta cena, protože všechny další výhody dřevostaveb budou pod tlakem snižování nákladů potlačeny. Prvky, na kterých se nejčastěji šetří, jsou: kvalita použitého materiálu, precizní příprava a provedení. Levnější bývají také předem připravené univerzální projekty. Tyto tzv. typové projekty jsou tvořeny tak, aby odpovídaly potřebám většiny. Ale kdo přesně je ta většina, kde je průměr?

Co když chcete moderní dřevostavbu a nechcete bydlet pouze průměrně?

Moderní dřevostavby nemusí znamenat domy k prasknutí nacpané technikou nebo futuristické představy architektů. Pro Vesper Frames je moderní dřevostavba synonymem domu, který je vytvořen podle vlastních představ konkrétních obyvatelů domu. Moderní dřevostavba dodržuje standard vysoké kvality, ale zároveň respektuje požadavky a možnosti investora.

Cesta k nejlevnějším dřevostavbám vede pouze dvěma směry:
1) Prodávat velké množství domu stejného typu
2) Nechat se zatlačit na hranici kvality materiálů a provedení

A protože se dřevostavby Vesper Homes neztotožňují ani s jedním bodem, nemohou být zákonitě nejlevnější na trhu. Zaručeně však jsou investicí do pečlivě vytvořeného projektu, kvalitních materiálů, špičkových výrobních technologií a poctivě provedené práce. Díky tomu máte jistotu, že naše dřevostavby jsou prvotřídní kvality s dlouholetou zárukou. Jedině takový dům bude plnohodnotnou investicí!

Nechte svůj sen o bydlení nabýt reálné podoby a neomezujte váš potenciály průměrnými typovými projekty. Nehledejte cestu k nejlevnější dřevostavbě, hledejte cestu ke svému domovu a hledejte ji s Vesper Frames.

Kontaktujte nás:
Vesper Frames s.r.o.
T: +420 595 172 552
E: info@vesperhomes.cz
www.vesperhomes.cz

Tagy: Aktuálně, Stavba a rekonstrukce, Dřevostavby

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií