Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Kotlíkové dotace by měly pomoci vyměnit až 80 000 starých kotlů

11. 06. 2015 | redakce Nazeleno.cz


Výměnu velké části starých a nevyhovujících kotlů na tuhá paliva za moderní ekologické typy si od rozšířených kotlíkových dotací slibuje Ministerstvo životního prostředí. Na kotlíkové dotace by mělo být vyčleněno celkem 9 miliard korun. Podle ministra Brabce by to mohlo znamenat „skokové zlepšení ovzduší hlavně v zimním období“.

Dotace by mlhy dosáhnout až 85 % pořizovací ceny nového kotle, přičemž státní podporu bude možné čerpat na moderní kotle na biomasu, uhlí či plyn a podporována by měla být i tepelná čerpadla. Kotlíkových dotací zatím využilo cca 10 000 domácností v Královéhradeckém, Plzeňském, Středočeském, Ústeckém a Moravskoslezském kraji.

Zdroj: ČTK

Tagy: Aktuálně, Dotace, Dotace a úspory, Dotace

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií