Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Konference Zelená úsporám – zateplování budov

09. 08. 2010 | Tisková zpráva


Jaká je budoucnost programu Zelená úsporám? Jak správně rekonstruovat bytový dům tak, aby splňoval podmínky programu? Co udělat pro to, aby investoři nemuseli „zelené peníze“ vracet zpět? Odpovědi nejen na tyto otázky získají účastníci konference Zelená úsporám – zateplování budov. Ta se uskuteční ve středu 22. září 2010 v Brně.

Konference Zelená úsporám za účasti odborníků

Cílem jednodenního setkání je zhodnocení dosavadního vývoje programu Zelená úsporám a nastínění priorit pro další období. Účastníci se také seznámí s informacemi o možnostech čerpání „zelených dotací“ a jejich následné administrace. 

Konference je určená pro zástupce bytových družstev, společenství vlastníků, obcí, měst, odbornou a širokou veřejnost. Setkání se zúčastní nejen odpovědní zástupci Státního fondu životního prostředí (SFŽP), ale také odborníci ze stavebních společností, bankovních institucí či poradenských firem specializujících se na poskytování státních dotací.

Zelená úsporám: Dosavadní vývoj a praktické příklady

Zástupci SFŽP v úvodu zhodnotí dosavadní vývoj programu Zelená úsporám, představí novinky a priority do roku 2012, kdy program oficiálně skončí.

Další přednášející se ve svých prezentacích zaměří nejen na to, jak získat dotaci na zateplení bytového domu a jak provést jeho správnou rekonstrukci/výstavbu, ale zejména „jak ji udržet“, tak aby investoři nakonec nemuseli vracet peníze.

Budou uvedeny konkrétní příklady z praxe, jak se vyvarovat chyb při podávání žádostí, co potřebuje bytové družstvo nebo společenství vlastníků jednotek (SVJ) k podání žádosti, na koho se obracet s dotazy a řada dalších potřebných informací.

Bližší informace o konferenci

Místo konání: Brno, hotel Voroněž, Křížkovského 47
Termín konání: středa 22. září 2009, 9:00 – 14:00
Generální partner: Státní fond životního prostředí
Organizátor: Magnus Regio, s.r.o.
Mediální partner: Moravské hospodářství
Registrace a více informací: www.magnusregio.cz

Tagy: Aktuálně

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií