Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Konference OZE2012 přinese opět mnoho zajímavého!

08. 02. 2012 | Tisková zpráva


Měsíc duben se stal tradičním měsícem pro setkávání odborníků, kteří se zaměřují na vědu, výzkum a inovace. Tento rok tomu nebude jinak. Čtvrtý týden v dubnu se sjedou největší kapacity do Jeseníků, aby představily své výsledky práce z oblasti obnovitelných zdrojů, odpadů a chemie.

III. ročník konference OZE2012 navazuje na úspěšné první dva ročníky. Konference se tématicky zaměřuje na obnovitelné zdroje energie a úspory energie obecně. Tématikou se taktéž dotýká komunální energetiky a aktuální legislativy. V rámci konference budou představeny výsledky výzkumných projektů a inovací.

Konference odstartuje ve středu 25. dubna po poledni. Středa a čtvrtek budou patřit odborným přednáškám. Na pátek připravují organizátoři exkurzi. Nutno podotknout, že se v blízkosti nachází přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně!

Ochutnávka z programu:

  • předpověď počasí pro fotovoltaické zdroje
  • využití kukuřičného oleje na výrobu paliv
  • nové ekologické a ekonomické technologie pohonu kolejových vozidel
  • inovativní stacionární úložiště elektrické energie - Vanadová průtočná baterie
  • zinko-vzduchová baterie jako ekologicky šetrný zdroj energie pro elektromobily

Přihlásit se k účasti je možné do 10. dubna. Pokud patříte mezi ty, kteří mají k danému tématu co říci, neváhejte a přihlaste svůj příspěvek. Přihlásit příspěvek je možné jen do konce února! Potřebné formuláře naleznete na webu konference www.OZE2012.cz.

Konference OZE2012 bude probíhat souběžně se symposiem ODPADOVÉ FÓRUM 2012 a konferencí APROCHEM 2012. Účastníci budou moci volně přecházet.

Partnery akce jsou: Skanska a.s., www.tretiruka.cz, časopisy Alternativní energie a Odpadové fórum, www.tzb-info.cz, www.biom.cz, www.nazeleno.cz, www.cenyenergie.cz, www.mojeenergie.cz.

CEMC, jako organizátor akce, se těší na viděnou dne 25. dubna v Koutech nad Desnou.

Tagy: Energie, Tipy k úspoře, Aktuálně, Energetika, Solární energie, Fotovoltaika, Technologie, Bydlení

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií