Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Konference OZE2011: Poslední příležitost k podání přihlášky!

04. 04. 2011 | Tisková zpráva


Již příští týden, v termínu 13. 4. – 15. 4. 2011, se uskuteční druhý ročník konference OZE2011 v Koutech nad Desnou. Přihlášky k účasti je možné zasílat ještě tento týden a to nejlépe do čtvrtka 7. 4. do 12:00.

Přihlášku k účasti naleznete na odkazu: http://www.tretiruka.cz/energie/konferrence-oze-2011/informace-pro-ucastniky/.

O konferenci OZE2011

Program konference zahrnuje 26 odborných přednášek, šest vývěsek a exkurzi na přečerpávající elektrárnu Dlouhé stráně. Celý program konference naleznete na odkazu: http://www.tretiruka.cz/energie/konferrence-oze-2011/predbezny-program/  

Hlavním cílem připravované konference je napomoci lepšímu propojení výzkumné sféry s praxí. Přednášky budou zaměřené na prezentaci výsledků vědy a výzkumu v oblasti obnovitelných zdrojů, přičemž nebudou opomíjeny ani potřeby podnikatelské sféry a praxe. Konference je určena jak pracovníkům z řad výzkumných pracovišť, tak i zástupcům podnikatelské sféry a veřejné správy.

Veškeré informace jsou vám k dispozici na www.oze2011.cz

Proběhne i Odpadové Fórum 2011

Paralelně s konferencí OZE2011 bude probíhat Symposium Odpadové Fórum 2011.

Partneři konference jsou společnost SKANSKA a.s., internetové portály: www.tzb-info.cz, www.biom.cz (CZ Biom - České sdružení pro biomasu), www.nazeleno.cz a časopisy Alternativní energie a Odpadové fórum.

Těšíme se na vás!

Tagy: Energie, Aktuálně, Solární energie, NazelenoPlus, Větrná energie, Vodní energie

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií