Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Koncept Schüco Energy3 se představí na veletrhu BAU 2011

14. 01. 2011 | Tisková zpráva


Jméno společnosti Schüco je již po desetiletí spojeno s inovacemi napomáhajícími úsporám energie. Nedávno byl – přesně v duchu firemní filozofie – vyvinut produkt Energy2, který díky nejlepší izolaci domu nejenže energii šetří, ale za pomoci přímo do fasády zabudovaných fotovoltaických panelů je energie i efektivně vyráběna.

Schüco Energy3: Úspora, výroba a propojení energie v domě

Na veletrhu BAU 2011, který se uskuteční ve dnech 17. – 21. ledna v německém Mnichově v nové veletržní hale, představí Schüco další krok ve vývoji – koncept Schüco Energy3, který bude v domech nejen šetřit a vyrábět energii, ale navíc energii propojí. V následujících letech proto můžeme očekávat výstavbu zcela soběstačných budov, které si energii vyrobí pomocí tenkovrstvých solárních panelů zabudovaných ve fasádě. Energie pak bude okamžitě využívána pro osvětlení, chlazení, klimatizaci či dokonce pro pohon elektromobilů.

Budovy projektované na principu Schüco Energy3 je možné postavit v jakékoli klimatické oblasti. Tuto zbrusu novou technologii si můžete detailně prohlédnout na letošním veletrhu BAU 2011. Přijďte se podívat na bydlení budoucnosti! Na stánku společnosti Schüco se dozvíte, jak celá technologie funguje v praxi.

V Green Hour vystoupí zajímavé osobnosti

Společnost Schüco vás – kromě návštěvy její expozice na veletrhu BAU 2011 – též zve na přednášky několika zajímavých osobností v rámci doprovodného programu Schüco Green Hour. O své zkušenosti s úsporami energií se s vámi podělí lidé jako Reinhold Messner, světoznámý horolezec, či Jutta Kleinschmidt, jedna z nejúspěšnějších automobilových závodnic světa. Přednášky probíhají denně od 17:00 do 17:40. Navštívit je můžete od 17. do 21. ledna 2011 v hale 1 na stánku 502.

Související články

Tagy: Energie, Tipy k úspoře, Aktuálně, Solární energie, Vytápění, Nízkoenergetické a pasivní domy, Fotovoltaika, Bydlení, Domácnost, Stavba a rekonstrukce, Izolace, Pasivní domy, Nízkoenergetické domy, Vytápění, Ceny energií

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií