Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Komín Uni Advanced: již dvakrát lepší!

06. 10. 2014 | Komerční sdělení


Jeden ze základních komínových systémů společnosti Schiedel, komín Uni Advanced, se v letošním roce dočkal dvou významných inovací. Nejprve se tento univerzální komínový systém začal dodávat s izostatickou keramickou vložkou, následně se inovace dočkaly i tvarovky obvodového pláště, vylepšené o broušenou ložnou spáru. V čem spočívá hlavní přínos pro zákazníka?

Komínová vložka z izostatické keramiky se před vlastním vypálením lisuje za studena, stlačením téměř suchých keramických prášků do formy. Díky tomu je dokonale jednolitá a naprosto tvarově přesná. V praxi to pro uživatele znamená vyšší odolnost komínu proti vlhkosti a vyhoření. V době moderních topných spotřebičů, nízkoteplotních vytápěcích technologií či alternativních paliv není na komínu nic důležitějšího, než právě jmenované vlastnosti.

Druhá inovace se týká vnějšího obvodového pláště, kde je izostatická vložka umístěna. Rychlejší, ale také přesnější montáž tvarovek by měla nově zajistit broušená ložná spára. Novinka ještě více zjednodušuje řemeslníkům a svépomocným stavebníkům sestavování takzvané komínové stavebnice.

Keramický komín Uni Advanced právem nese anglický přívlastek „zdokonalený“. Ve své nové podobě nalezne uplatnění při napojení nejběžnějších spotřebičů, jako jsou krby, krbová či kachlová kamna, plynové kotle nebo kotle na tuhá paliva. A co je ještě důležitější: pokud se v budoucnu rozhodnete vyměnit jeden spotřebič za druhý, nebude zapotřebí tento komín měnit. Uni Advanced je typ univerzálního komínu.

Více na www.schiedel.cz.

Tagy: Aktuálně

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií