Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: KERDI-BOARD – novodobý materiál pro zdění

25. 07. 2011 | Tisková zpráva


Nová doba přináší nové materiály. Tento vývoj se samozřejmě nevyhýbá ani stavebnictví, jak jste se již mnohokrát přesvědčili. Vždy tyto nové materiály vznikají za účelem zefektivnění, zpřesňování a úsporám. Stejně tak je to u KERDI-BOARD konstrukčních desek, které nahrazují sádrokartony i lepené tvárnice, především v interiérech. Například čas práce strávený při rekonstrukci koupelny je tak zkrácen cca na polovinu.

Co je to KERDI-BOARD?

KERDI-BOARD dodávané firmou Detalon s.r.o. jsou konstrukční desky různé tloušťky z extrudované tvrzené pěny oboustranně zpevněné speciálním materiálem a střiží k účinnému přilnutí k lepidlům pro obklady apod. KERDI-BOARD je tak velmi snadno zpracovatelný a i nožem z něj lze vyříznout přesný tvar.

K čemu je KERDI-BOARD určený?

KERDI-BOARD je velmi univerzální materiál, který Vám umožňuje skutečně širokou škálu použití v interiéru stavby a to jak pro výstavbu příček, tak jako náhrada zdění kolem van, či kuchyňských linek. Neboť KERDI-BOARD je určen jako vodotěsný podklad. Na KERDI-BOARD lze přímo lepit obklady, pod které už nemusíte natírat hydroizolaci proti vlhnutí zdiva.

Dále jsou desky KERDI-BOARD vhodné pro vyrovnávání starých podkladů libovolného druhu, pro obklady stávajícího zdiva hrubé stavby, pro vystavění dělících stěn, pro obložení sprchových koutů, kuchyňských pracovních desek, či jsou vhodné při sanaci pro zhotovení rovných podkladů a velmi mnoho dalšího praktického použití.

KERDI-BOARD úspora za práci

Všichni jistě víte, kolik stojí v dnešní době manuální práce. Je to vysoký náklad, se kterým je nutno při každé rekonstrukci, či stavbě bytu, nebo domu počítat. V položkovém rozpočtu je to nezanedbatelná částka. A tak se systém KERDI-BOARD dobře hodí, jako alternativa při hledání úspor v rozpočtu stavby. Neboť práce s ním je velmi rychlá a přesná. Co zedník zdil lepenými tvárnicemi a sádrokartonem dodnes celý den, to má s KERDI-BOARD hotovo za dopoledne. A to jsou úspory, které byste neměli přehlédnout.

Navštivte naše prodejní centra v Praze a Břeclavi, kde Vám systém konstrukčních desek KERDI-BOARD rádi předvedeme a vše vysvětlíme. Podáme Vám informace, připravíme kompletní návrhy řešení a doporučíme vhodnou realizační firmu. V případě, že chcete s KERDI-BOARD pracovat sami, či jste firma a chcete si zvýšit odbornost, rádi Vám poskytneme odborné školení.

Prodejna Břeclav - Detalon s.r.o.

  • U Nemocnice 3372/8, 690 02 Břeclav 2
  • telefon: +420 739 379 696
  • e-mail: breclav@detalon.cz
  • Po – Pá: 7:30 – 17:00, So: 7:30 – 12:30 

Prodejna Praha - Detalon, s.r.o.

  • Novodvorská 994/138, 142 21 Praha 4
  • telefon: +420 239 047 600
  • e-mail: info@detalon.cz
  • Po – Pá: 7:30 – 18:30, So: 8:00 – 13:00

Tagy: Aktuálně, Stavba a rekonstrukce, Stavební materiál

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií