Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Jízda na plný proud s novými elektroskútry E.ON e-max

15. 11. 2012 | Tisková zpráva


Hledáte moderní a odzkoušený dopravní prostředek pro 21. století? Energetická společnost E.ON vám nabízí elektroskútr E.ON e-max. Design elektroskútru E.ON e-max pochází od italského autora a na první pohled podtrhuje výjimečnost stroje. Pod touto atraktivní slupkou se však skrývá ještě více: obrovské know-how a ukázková elektronika vyvinutá v Německu. Jednoduchá manipulace, vysoká každodenní využitelnost a neuvěřitelně nízké provozní náklady činí ze skútru E.ON e-max ideální městský dopravní prostředek.


Elektroskútr E.ON e-max 80´L

Spojení mobility, ekologie a radosti z jízdy
 

Elektroskútr E.ON e-max je jedním z konkrétních příkladů energeticky úsporných řešení pro každého. Jaké jsou jeho výhody?
 

  • Šetrný k životnímu prostředí
  • Nulové lokální emise CO2
  • Možnost nabíjení z běžné elektrické zásuvky
  • Úspora provozních nákladů
  • Kvalitní konstrukční řešení
  • Nulová hlučnost
  • Vhodný do městského provozu
  • Výběr z několika modelů elektroskútrů

Nabízené modely

V současnosti můžete zakoupit několik modelů elektroskútru E.ON e-max, které se mezi sebou liší výkonem a typem akumulátorů, maximální možnou rychlostí, délkou dojezdu apod.

  • E.ON e-max 80´ L

E.ON e-max 80´ L je praktický elektroskútr v elegantním černém provedení. Baterie se plně dobije za 3 až 4h a umožňuje dojezd přibližně 35 – 50 km.

  • E.ON e-max 90´ S, 120´ S, 120´ L (40Ah), 120´ L (60Ah)

Tento elektroskútr je k dispozici v několika modelech, které se liší typem použité baterie, od níž jsou odvozeny rozdílné parametry výkonu, maximálního dojezdu apod. Typ E.ON e-max 90´ S je s dojezdem cca 45-60 km ideální pro krátké cesty v městském provozu. Pro úplné nabití potřebuje pouze 3-5 hodin. S modely elektroskútrů E.ON e-max 120´ S nebo 120´ L nejsou ani delší jízdy žádný problém. Např. baterie elektroskútru E.ON e-max 120´ L (60Ah) umožňuje na jedno nabití urazit vzdálenost až 90 km. Pro úplné nabití je zde třeba 4 až 4,5h.

Více informací o elektroskútrech E.ON e-max včetně aktuálních cen naleznete zde.

Tagy: Doprava, Aktuálně, NazelenoPlus, Technologie, Hybridy a elektromobily

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií