Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Jarní akce společnosti HELUZ

06. 03. 2013 | Komerční sdělení


Využijte časově omezenou jarní akci až 46 % na broušené cihly a mnoho dalších zajímavých slev! Cenovou nabídku s těmito akčními slevami získáte pouze vyplněním elektronického formuláře ( v případě , že vám nejde poslat vyplněný formulář , oskenujte ho ), který je nutný zaslat buď s projektovou dokumentací , popřípadě výkazem výměr (nebo s číslem nabídky, pokud jsme vám výpočet již dříve zpracovali) na emailovou adresu projekty@heluz.cz.

Slevový kupón ke stažení

Výpočet materiálového množství z vašeho projektu Vám rádi vypracujeme ZDARMA. V případě zájmu vytvoříme nabídku i na jinou variantu zdiva či překladů. Pomůžeme vám s návrhem kladečského plánu stropní konstrukce, vytvoříme nabídku na komín, zařídíme vám průkaz energetické náročnosti budovy s požárně bezpečnostním řešením.

Více o dalších našich službách na http://www.heluz.cz/sluzby-pro-vas/.

Pro výpočet množství materiálu je nutné, aby projektová dokumentace obsahovala čitelné kompletně okótované všechny půdorysy podlaží a všechny řezy. Pomohou nám i pohledy a v případě, že chcete pomoci se stropem, tak i půdorys stropní konstrukce, popř. krovu, tvaru atd.

Objednávky přijímáme a potvrzujeme nejpozději do 15. 04. 2013 s vývozem do 15. 05. 2013.

Tagy: Aktuálně, Stavba a rekonstrukce, Stavební materiál

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií