Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Jak si na léto rychle a snadno vylepšit zahradu?

03. 05. 2011 | Tisková zpráva


Máte zahradu? Pak na ní pravděpodobně budete přes léto trávit hodně času – ať už posezením na sluníčku nebo večerním grilováním. Jenže vám zde pořád chybí pořádný plot, terasa, schodiště nebo opěrné zdi? S vylepšením a zútulněním vaší zahrady vám rychle a snadno pomůže novinka roku 2011 – stavebně opěrný systém STAVOBLOCK od společnosti Novabrik. Více o této novince se dozvíte zde.

Se systémem STAVOBLOCK vám práce půjde doslova „jako po másle“, neboť se nemusí vyzdívat. Přitom jej však vystavíte do různých tvarů a všechno bude pevně držet pohromadě. Zajímá vás, jak vše funguje? Podívejte se na systém STAVOBLOCK blíže!

Související články

Tagy: Aktuálně, Bydlení, Stavba a rekonstrukce, Stavební materiál

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií