Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Jak se bydlí v pasivní dřevostavbě?

09. 11. 2010 | Tisková zpráva


O víkendu 13. až 14. listopadu 2010 proběhne již 7. ročník Mezinárodních dnů pasivních domů. Během těchto dní se pro širokou veřejnost otevřou dveře pasivních staveb v ČR i po celé Evropě.

Přijďte na návštěvu k lidem, kteří v pasivních domech již bydlí, dozvíte se informace přímo z první ruky. Otevřena bude tentokrát i pasivní dřevostavba z NOVATOP systému u Hradce Králové, více informací zde.

Pasivní dřevostavby NOVATOP: Kvalita a rychlost provedení

NOVATOP to je nová technologie stavění dřevostaveb, u které nejde jen o rychlost výstavby, ale zcela zásadní je kvalita materiálu a vlastnosti hotové stavby. Investoři ocení hlavně masivní celodřevěnou konstrukci domu a s ní spojené výhody, které zvyšují celkový komfort bydlení.

V souvislosti s  energeticky úspornými a pasivními dřevostavbami má NOVATOP jednoznačně navrch, protože je sám o sobě zaručeně vzduchotěsný, a to bez foliových parozábran, a může vytvářet difúzně otevřenou konstrukci. Uvnitř takového domu navíc dřevo krásně voní. Tuto dřevostavbu realizoval certifikovaný specialista na pasivní domy – společnost KARON.

Pasivní domy otevřou své dveře již tento víkend

7. ročník Mezinárodních dnů pasivních domů pořádá Centrum pasivního domu. Na stránkách Centra pasivního domu bude zveřejněn seznam všech pasivních domů v České republice, které budete moci během Mezinárodních dnů pasivních domů navštívit. Více informací naleznete na www.pasivnidomy.cz

NOVATOP – vysoce efektivní řešení pro pasivní i energeticky úsporné dřevostavby!

Související články

Tagy: Energie, Aktuálně, Nízkoenergetické a pasivní domy, Bydlení, Domácnost, Stavba a rekonstrukce, Pasivní domy, Nízkoenergetické domy, Dřevostavby

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií