Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Jak rozjet úspěšnou půjčovnu elektrokol? Dozvíte se na veletrhu RegionTour

06. 01. 2012 | Tisková zpráva


Půjčit si elektrokolo na celodenní výlet se stalo v Evropě velmi atraktivním způsobem trávení volného času.

Pokud jste o něčem podobném uvažovali, máte jedinečnou příležitost se dozvědět všechny detaily, pokud navštívíte stánek ekolo.cz na mezinárodním veletrhu turistických možností v regionech - Region Tour.

Ten se koná od 12. do 15. ledna 2012 na brněnském Výstavišti. Naleznete nás v Pavilonu "P", stánek 150, který se bude nacházet hned vedle pódia, v rámci specializované prezentace Cykloturistika v regionech ČR.

 

Přední český výrobce a propagátor elektrických kol - ekolo.cz zde nabídne ucelený program pro zajištění turistického hitu tohoto roku – půjčovny elektrokol.

  •    Logistika půjčování elektricky asistovaných kol
  •    Zajištění správného modelu e-kola pro zápůjčky
  •    Správné nastavení vypůjčních podmínek a minimalizace nákladů na servis
  •    Ověřený marketing a komunikace vaší Půjčovny
  •    Možnost dlouhodobé sezónní zápůjčky celé flotily elektrokol

V roce 2011 ekolo.cz provozovalo, nebo partnersky zajišťovala půjčovny elektrokol pro veřejnost a pro firmy v Praze, Liberci, Peci pod Sněžkou, Ostravě a v rámci seriálu závodů horských kol - Kolo pro Život na mnoha dalších místech v ČR.   

Těšíme se na vaši návštěvu, zlevněnou vstupenku na veletrh si objednejte na tomto odkazu.

Tagy: Aktuálně

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií