Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Jak na rekonstrukci bytového jádra

22. 02. 2016 | Komerční sdělení


Všichni chceme žít v krásném a praktickém prostředí. Pokud staré bytové jádro už neodpovídá hygienickým, bezpečnostním, zdravotním či estetickým nárokům a nesplňuje standardy dnešního bydlení, nezbývá než ho přestavět.

Původní bytová jádra jsou totiž kvůli prefabrikovaných umakartovým deskám líhním plísní, které mohou způsobovat vážné zdravotní problémy. Stěny se pomalu rozpadají, strop prohýbá, nemluvě o zastaralosti umyvadla a toalety.

Pro typickou panelákovou koupelnu je charakteristický nedostatek prostoru. Protože je však koupelna místem, které nám slouží k relaxaci po náročném dni, je důležité, aby byla nejen funkční, ale abychom se v ní také dobře cítili. Koupelna, kam se sotva vejdeme a kde si připadáme jako sardinky v konzervě, asi nebude tím pravým ořechovým. Rekonstrukce umožní jádro nejen modernizovat, ale i rozšířit.

Rekonstrukci bytového jádra můžete provést svépomocí, avšak vyplatí se práce svěřit odborníkům, kteří mají dostatek zkušeností, a tak přestavbu zrealizují jako mávnutím kouzelného proutku a bez zbytečných problémů. Ušetříte s nimi nejen čas, ale ve výsledku i nemalé peníze, protože rekonstrukci provádí systematicky a promyšleně podle předem sestaveného plánu. Navíc realizaci bytového jádra provedou kompletně, včetně potřebného materiálu a nutných prací.

Ačkoli je rekonstrukce opravdovou zatěžkávací zkouškou, znemožní nám užívání bytu na několik dnů, rozhodně za to stojí. Za pohodu v pěkné budoucí koupelně a spokojenost a příjemnou relaxaci se to dá vydržet. Nová koupelna vám bude perfektně sloužit dlouhá léta. Díky rekonstrukci bytového jádra získáte svěží a moderní prostor, který bude zcela odpovídat Vašim potřebám, kde se budete cítit dobře a útulně. Dejte vaší koupelně novou tvář!

Související články

Tagy: Aktuálně

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií