Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Jak jednoduše a výhodně požádat o dotace z programu Zelená úsporám

12. 05. 2010 | Tisková zpráva


TISKOVÁ ZPRÁVA

Chcete získat dotaci z programu Zelená úsporám? Hledáte odborníka, který vám s tím pomůže a navíc to pro vás bude velmi výhodné?

Nabízíme vám řešení. V rámci projektu Zelená úspora, který je realizován přední dotační a poradenskou společnosti Renards, máte možnost jednoduše a výhodně požádat o dotaci z programu Zelená úsporám.

Pokud pro realizaci úsporných opatření využijete doporučované, prověřené partnery projektu Zelená úspora, získáváte zdarma vypracování žádosti o dotaci (netýká se vypracování technické dokumentace a odborného posudku, které musí být součástí žádosti a na které je také možnost získat dotaci).

Pokud se rozhodnete využít jiné než doporučované dodavatele a jste-li zákazníkem energetické společnosti E.ON, můžete využít slevu 15 % ze standardního poplatku za administraci žádosti o dotaci a případně i další související služby.

Slevu 15 % získáte po předložení nebo zaslání E.ON bonusové poukázky společnosti Renards. E.ON bonusovou poukázku můžete získat zde nebo pokud zavoláte na E.ON Zákaznickou linku 840 111 333.

 

 

Tagy: Aktuálně, Dotace a úspory, Dotace, Zelená úsporám

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií