Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: ISOVER zve na konferenci Pasivní domy – komfortní styl bydlení

06. 04. 2010 | Tisková zpráva


Společnost Saint-Gobain Isover CZ s.r.o. vás zve ve středu 14. 4. 2010 při příležitosti Mezinárodního stavebního veletrhu IBF 2010 na odbornou konferenci Pasivní domy komfortní styl bydlení (trendy, návrh, realizace, ekonomická a ekologická hlediska).

Konference Pasivní domy – komfortní styl bydlení se koná ve středu 14. 4. 2010 od 10:00 do 14:00 hodin na brněnském výstavišti v sálu Morava v pavilonu A3. Hlavním tématem konference jsou trendy vývoje, návrh, dotace a státní podpora, realizace a ekonomická a ekologická hlediska výstavby pasivních budov. Konference je vedena významnými odborníky z oboru, kterými jsou např.: Prof. Ing. Jan Tywoniak, CSc., Ing. Jan Bárta, Ing. arch. Petr Štěpánek, Ing. arch. Petr Smola a Ing. Günter Lang. Pozvánku na konferenci si můžete stáhnout zde.

Na brněnském výstavišti můžete také navštívit od 13. 4. – 17. 4. 2010 (9:00 – 18:00) výstavní expozici společnosti Saint-Gobain Isover CZ s.r.o., stánek 093, pavilon V. Na stánku máte možnost využít poradenství odborných pracovníků společnosti, získat řadu informačních materiálů k produktům a nízkoenergetické a pasivní výstavbě. Vyzkoušet můžete také modelaci způsobu zateplení Vašeho domu prostřednictvím kalkulačního programu Isover či využít možnosti přímé registrace do dotačního programu „Sáhněte si na dotace od Isoveru“.

Navíc máte jedinečnou možnost po dobu konání veletrhu získat Vaše osobní snímky pořízené termokamerou a seznámit se tak s výsledky měření úniku tepla termovizí, které se nejčastěji provádí na stavebních objektech. Těšit se také můžete na spoustu zajímavých akcí a dárků. 

Tagy: Aktuálně, Bydlení, Stavba a rekonstrukce, Pasivní domy, Nízkoenergetické domy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií