Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: ISOVER nabízí perlinku zdarma k objednávce fasádních izolací

17. 06. 2013 | Komerční sdělení


Ve dnes 17. 6. - 12. 7. 2013 můžete ke svým objednávkám izolačních materiálů Isover NF 333Isover TF PROFI zdarma získat výztužnou fasádní mřížku (perlinku) VERTEX R 117.
Společnost ISOVER v rámci akce nabízí 1 m2 perlinky VERTEX R 117 (zaokrouhleno směrem dolů na celá balení po 55 m2) ke každému objednanému m2 materiálu Isover NF 333 a Isover TF PROFI.

Podmínkou pro získání výztužné mřížky zdarma je objednávka materiálu Isover NF 333 nebo Isover TF PROFI v tloušťkách od 120 mm a v minimálním objemu 20 m3. Na jedno místo dodání (stavba, sklad) lze po dobu trvání akce získat perlinku zdarma pouze na jeden závoz v maximálním objemu izolace 90 m3 (celokamion).

Akce se nevztahuje na objednávky se slevovými kódy vydanými před 17. 6. 2013. Akce platí v uvedeném termínu nebo do vyprodání skladových zásob.

Tagy: Aktuálně, Stavba a rekonstrukce, Izolace

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií