Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: ISOVER na veletrhu FOR ARCH předvede zateplování střechy

11. 09. 2013 | Komerční sdělení


Společnost Isover vás zve na 24. mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH, který se bude konat 17. - 21. 9. 2013 na výstavišti PVA EXPO Praha v Letňanech. Stánek společnosti Isover najdete v hale č. 1, číslo stánku je 1A13.

Přijďte se podívat a přesvědčit se, jak jednoduché je provedení zateplení šikmé střechy a stropu. Přímo na stánku můžete zhlédnout ukázku aplikace zateplení mezi krokve a pod krokve a nového unikátního systému Isover STEPcross pro zateplení stropů. Navíc se mohou návštěvníci zapojit do soutěže, která bude probíhat 4 x denně po celou dobu veletrhu (11:30, 13:00, 14:30, 16:00). Vyhlášeni budou 2 výherci, z nichž každý získá 20 m3 nové skelné izolace Isover DOMO PLUS zcela zdarma.

Použití výrobku Isover DOMO PLUS je především v systémových řešeních společnosti Isover, jako je systém Isover STEPcross či systém nadkrokevního zateplení Isover. Výrobek lze však využít i pro klasické zateplení stropu, podhledu či izolování šikmé střechy mezi a pod krokvemi. Pro všechny tyto aplikace je výrobek Isover Domo Plus výhodnou volbou.

Pro návštěvníky veletrhu máme tradičně také připravenou kompletní prezentaci portfolia produktů Isover, samozřejmostí je využití poradenství přímo na stánku a seznámení se s hlavními novinkami mezi produkty i systémovými řešeními.

Bezplatnou vstupenku na veletrh si můžete stáhnout na http://www.isover.cz/zveme-vas-na-for-arch-2013.

Tagy: Aktuálně, Stavba a rekonstrukce, Izolace, Bytové domy, Realizační firmy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií