Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: IP Izolace Polná vám ukáže, jak na úspory energií

05. 04. 2011 | Tisková zpráva


Jednou z hlavní oblastí při realizaci staveb jsou také v roce 2011 tepelné izolace. Efektivní řešením pro zateplení domů jsou pak foukané minerální izolace. K největším dodavatelům těchto izolací na českém trhu patří společnost IP Izolace Polná

V sortimentu najdete izolace i stropní systém

IP Izolace Polná je výhradním dodavatelem systému foukané minerální vlny MAGMARELAX® pro Českou republiku. Tato tepelná izolace se lehce dostane do dutin ve stropech, podlahách a střešních šikminách. MAGMARELAX® odolává požáru i chemikáliím, neabsorbuje vodu, nesléhá se, nehnije ani neplesniví. Doprava po celé ČR je zdarma.

K sortimentu IP Izolace Polná také patří například systém montovaného stropu MAGMARELAX®, se kterým si můžete zateplit strop i v případě, že chcete prostor nadále využívat. Snadno si s ním totiž vytvoříte novou pochozí podlahu. Novinkou je bílá ekologická izolace MAGMARELAX ECO®. Tato světová novinka v izolacích výrazně zvyšuje vnitřní kvalitu vzduchu a přispívá k ochraně životního prostředí.

Pozvánka na expozici společnosti IP Izolace Polná

Všechny tyto výrobky si můžete na vlastní oči prohlédnout na Stavebních veletrzích Brno. Společnost IP Izolace Polná si vás dovoluje co nejsrdečněji pozvat k návštěvě svého stánku číslo 079 v pavilonu V na výstavě IBF 2011, která je součástí Stavebního veletrhu v Brně. Veletrh probíhá ve dnech 12. 4. – 16. 4. 2011 od 9.00 do 18.00 hodin ve všední dny, poslední den pak od 9.00 do 17.00 hodin.

Související články

Tagy: Energie, Aktuálně, Vytápění, Bydlení, Domácnost, Stavba a rekonstrukce, Izolace, Vytápění, Stavební materiál

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií