Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: IKEA bude od září nabízet jen LED žárovky

10. 08. 2015 | redakce Nazeleno.cz


IKEA bude v sortimentu osvětlení ve svých obchodních domech nabízet od září 2015 pouze LED osvětlení. To spotřebuje o 85 procent méně energie než klasické žárovky a má životnost až 20 let. IKEA tak podle svého vyjádření "činí další krok v oblasti udržitelnějšího bydlení".

Nábytkářský řetězec chce také nabízet LED žárovky za cenu dostupnou pro každého. „Tento krok v podobě prodeje pouze LED osvětlení a žárovek zároveň stavíme na našem přesvědčení, že každý by měl mít možnost bydlet udržitelnějším způsobem a to by mělo být pro něj i dostupné. Proto chceme, aby byly ceny našich LED osvětlení vždy finančně dostupné pro co nejvíce lidí,“ říká Steve Howard, Chief Sustainability Officer, IKEA Group. „LED diody znamenají rovněž revoluci v designu. Jsou malé a lze je tudíž zabudovat do takřka jakéhokoli výrobku. Bude tak možné navrhovat menší lampy, tenčí struktury a šířit světlo cíleněji,“ uvádí další výhody Björn Block, Range Manager pro sortiment osvětlení v IKEA.

Zdroj: IKEA

Související články

Tagy: Aktuálně, Bydlení, Osvětlení

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií