Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Horské kolo proti eletrokolu! To bude letošní Finálová hra Kolo pro život

07. 10. 2011 | Tisková zpráva


Znáte odpověď na otázku "Jaký dvoučlenný tým zvítězí a jaký bude výsledný součet časů obou závodníků vítězného týmu na vymezeném úseku tratě v areálu Ještěd Liberec?" Odpověď zjistíme ve středu 12. 10. 2011 na Finálové jízdě v Liberci a ten, kdo tipoval nejlépe vyhraje automobil, nebo terénní elektrokolo.
 
Každý tým se skládá z cyklisty profesionálního MTB týmu jedoucího na horském kole bez elektro pohonu a osobnosti - spíkra seriálu Kolo pro život jedoucího na horském kole AGOGS Uphill s elektro pohonem (viz test elektrokola). 


 
Na závodních MTB pojedou: několikanásobný mistr České republiky, vítěz Evropského poháru Pavel Boudný na kole Specialised S-Worksjuniorský mistr ČR a mistr České republiky do 23 let na horském kole Václav Ježek na kole Author Magnum. Na elektorkolech AGOGS Uphill pak pojede moderátor a biketrialista Josef Dressler a moderátor TV Nova Tomáš Hauptvogel.
 
Pojede se trasa dlouhá 3,750 km v okolí Ještědu s převýšením 166 metrů.  Výsledky budou notářsky ověřeny a vítěz bude oznámen přímo na místě.
 
Více informací o tomto podniku najdete na http://goo.gl/VibIc. Na místě cíle - v prostoru skokanských můstků na Ještědu bude ve středu 12.10. od 10:00 a do ukončení závodu (cca 13:00) doprovodný program a bezplatná půjčovna elektrokol české značky AGOGS. Nenechte si ujít tento ojedinělý závod za účasti osobností české cyklistiky

 

Tagy: Aktuálně, Technologie, Elektrokola

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií