Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Hledají se kvalitní domy. Ukažte zájemcům ten svůj!

23. 09. 2015 | redakce Nazeleno.cz


Mezinárodní Dny otevřených pasivních domů se blíží. Centrum pasivního domu coby český koordinátor akce aktuálně hledá majitele kvalitních pasivních domů, kteří otevřou své domy zvědavé veřejnosti. "Každý, kdo má dobrý pasivní dům nebo kvalitní rekonstrukci, se může zapojit. Součástí akce jsou i prohlídky v bytových domech, veřejných budovách nebo administrativních centrech," uvedl Jan Bárta, ředitel Centra pasivního domu.

Zapojte se do akce a sdílejte zkušenosti!

Dny pasivních domů jsou unikátní akcí, která spojuje majitele kvalitních pasivních domů a umožňuje jim sdílet své zkušenosti mezi sebou a s potenciálními zájemci o dobře provedené bydlení. Tím se liší od naprosté většiny komerčních akcí: v případě Dnů pasivních domů se zájemci mohou seznámit s lidmi, kteří prošli podobným procesem výběru nebo stavby a setkali se s nejrůznějšími mýty a pověrami kolem pasivních domů.

Bližší informace o akci najdete na www.pasivnidomy.cz/dpd, kde také můžete přihlásit svůj dům. Dny pasivních domů se letos uskuteční o víkendu 13. - 15. listopadu 2015.

Tagy: Aktuálně, Bydlení, Stavba a rekonstrukce, Pasivní domy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií