Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: HELUZ: Na veletrhu v Brně s tím nejlepším ze sortimentu

30. 03. 2011 | Tisková zpráva


Výběr nejlepších produktů ze svého sortimentu přiveze na brněnský Stavební veletrh IBF společnost HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. Ve dnech 12. 4. – 16. 4. 2011 se zde návštěvníci budou moci blíže seznámit nejen s novinkami z posledních měsíců, ale především s  nejprodávanějším produktem – řadou cihelných bloků HELUZ Family. Ty si svou oblíbenost získaly hlavně díky nejlepším tepelně-izolačním parametrům na trhu umožňujícím realizaci zděných nízkoenergetických a pasivních domů bez dalšího zateplení. 

Stánek HELUZ předvede roletový překlad i nepálené cihly

Stánek společnosti HELUZ bude částečně tvořen cihelnými stěnami, do kterých budou zakomponovány nosné roletové a žaluziové překlady s osazenou roletou a žaluzií, a to včetně funkčního elektrického ovládání, které si budou moci zájemci vyzkoušet. K vidění budou také všechny tři typy cihelných komínů a nově nabízená sanační sada pro rekonstrukci komínů.

Návštěvníci se budou moci seznámit s nepálenými cihlami HELUZ Nature Energy i s dodavatelem hliněných omítek vhodných pro úpravu interiérových stěn z přírodních materiálů. Prezentovány budou i další omítkové systémy a cihelné obkladové pásky, které se používají na jednovrstvé zdivo i jako pohledová vrstva kontaktních zateplovacích systémů.

HELUZ se na vás těší na stánku 42 v pavilonu A2

V průběhu veletrhu se na stánku postupně představí i spolupracující firmy nabízející katalogové projekty rodinných domů z materiálu HELUZ. Pro zájemce budou na stánku zdarma k dispozici tištěné informační materiály a katalogy, prezentační CD i instruktážní DVD o zdění z broušených cihel a stavbě komínů. Chybět nebudou ani slevové kupóny na materiál. Na venkovní ploše A 018 pak budou probíhat ukázky zdění z broušených cihel na speciální tenkovrstvé malty a polyuretanovou pěnu.

Mezinárodní stavební veletrh IBF se věnuje nejnovějším trendům ve stavebnictví, stavebních materiálech, technologiích i v interiérovém bydlení. Společnost HELUZ se tohoto veletrhu, který otevře návštěvníkům své brány již pošestnácté, účastní pravidelně od roku 2001. Letos najdou návštěvníci stánek největšího českého výrobce cihel v pavilonu A2 pod číslem 42.

O společnosti HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.

Společnost HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. vznikla v roce 1992. Vlastní celkem osm výrobních provozů ve třech lokalitách. V Dolním Bukovsku, kde sídlí také centrála společnosti, je cihlářská výroba, výroba stropních konstrukcí, výroba roletových překladů a výroba cihelných komínů. V Hevlíně u Znojma jsou dva výrobní závody na kompletní cihlářský sortiment a v Libochovicích nedaleko Prahy je cihelna a panelárna.

Společnost je největším českým výrobcem cihlářského zboží. Vyrábí a dodává komplexní cihelný systém pro hrubou stavbu, jehož součástí jsou tepelně-izolační cihelné bloky pro obvodové zdivo, cihly pro nosné, příčkové a akustické zdivo, keramické stropy a překlady, nosné překlady pro venkovní rolety a žaluzie, keramické stropní panely, cihelné komíny, cihelné obkladové pásky a nepálené cihly.

Související články

Tagy: Energie, Aktuálně, Nízkoenergetické a pasivní domy, Bydlení, Domácnost, Stavba a rekonstrukce, Okna a dveře, Izolace, Pasivní domy, Nízkoenergetické domy, Stavební materiál

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií