Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Fotovoltaická konference a výstava v Brně

27. 10. 2010 | Tisková zpráva


TISKOVÁ ZPRÁVA

Česká agentura pro obnovitelné zdroje - Czech RE Agency si Vás tímto dovoluje pozvat na 5. Českou fotovoltaickou konferenci pořádanou ve dnech 10. - 13.listopadu 2010 v Rotundě pavilonu A brněnského výstaviště.

Konference se uskuteční na konci tříletého období prudkého rozmachu. Pravděpodobně budeme mít možnost uvést, že se instalovaný výkon přiblížil k hodnotě 1GWp. Dá se očekávat, že Česká republika se významně posune vzhůru na žebříčku států co do množství instalovaného výkonu na obyvatele. Rovněž budeme mít příležitost zhodnotit i negativní aspekty příliš rychlého rozvoje tohoto odvětví včetně typicky „českých“ nešvarů. Přestože bude významnou měrou snížena míra podpory pro výstavbu fotovoltaických systému, předpokládáme, že nedojde k úplné ztrátě zájmu o tuto oblast „malé“ energetiky.

Energetika na Nazeleno.cz

   – Energetika: Co chystá vláda?

   – Krize fotovoltaiky krok za krokem

   – Výkupní ceny elektřiny klesnou

   – Biomasa: Kolik vyrábíme elektřiny?

   – 5 největších slunečních elektráren

V každém případě události proběhnuvší i očekávaný potenciál fotovoltaiky vytváří dostatečné množství témat odborných a koncepčních. Proto věříme, že chystaná konference nebude pouze výměnou názorů a zkušeností odborníků z jednotlivých oblastí, ale že bude schopna poskytnout kvalitní platformu pro hloubkovou analýzu dalšího možného rozvoje fotovoltaiky na území Čech, Moravy a Slezska.

Záštitu nad 5. Českou fotovoltaickou konferencí přijal pan Doc. RNDr. Ladislav Miko PhD., ředitel odboru pro ochranu přírodních zdrojů a biodiverzity Generálního ředitelství pro životní prostředí Evropské komise. Na souběžně pořádaném veletrhu se představí také společnosti Abbas či Fronius.

Související články

Tagy: Energie, Aktuálně, Solární energie, Fotovoltaika

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií