Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: FOR ARCH Karlovy Vary 2010

26. 05. 2010 | Tisková zpráva


Společnost Regulus zve návštěvníky na výstavu For Arch do Karlových Varů, která se koná od 3. – 5. června v Karlovarské KV Aréně. Tématem pro letošní rok 2010 jsou Energeticky úsporné stavby a úsporné topení. Společnost Regulus jako přední výrobce a dodavatel solárních kolektorů a tepelných čerpadel zde představí nový typ tepelného čerpadla typu vzduch-voda CTC110 a své akční sestavy s tepelnými čerpadly a solárními kolektory dotované z programu „Zelená úsporám“.

V případě zájmu se návštěvník může zastavit u našeho stánku, který bude ve venkovních prostorách před hlavní halou. Zde si bude moci prohlédnout vystavené výrobky a zároveň zde bude možnost konzultovat přímo s našimi odborníky širokou problematiku obnovitelných zdrojů, jejich technických parametrů, zapojení do otopných soustav a v neposlední řadě i možnosti využití dotací z programu „Zelená úsporám“.

Regulus úsporné řešení pro vaše topení

For Arch 2010

  • Datum konání: 3. - 5. června 2010
  • Místo konání: KV Arena, s.r.o., Karlovy Vary, Západní 1812/73

Rezervace a prodej vstupenek:
Infocentrum Města Karlovy Vary, o.p.s.
Pobočka KV Arena
Tel. +420 359 909 111
E-mail: info.kvarena@karlovy-vary.cz
Po-Pá 10-18:00, So-Ne 10-17:00

Tagy: Energie, Aktuálně, Solární energie, Fotovoltaika, Vytápění

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií