Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: FOR ARCH 2011: Přijďte si prohlédnout novinky od ThermWet

31. 08. 2011 | Tisková zpráva


Thermwet s.r.o., český výrobce na trhu unikátního protiproudého trubkového výměníku, vás srdečně zve na podzimní stavební výstavu FOR ARCH 2011 do stánku 5C28.

ThermWet představí rekuperační jednotku Helix Vent-box

V termínu od 21. do 25. září 2011 máte možnost se seznámit s parametry rekuperační jednotky Helix Vent-box, která je úspěšnou pokračovatelkou výroby rekuperačních výměníků Helix.

Výměníky Helix díky své konstrukci nezamrzají a tak jsou určeny pro stálé provětrávání jak rodinných domů, tak i bytů, kde to prostory dovolí. Jednotky je možné umisťovat horizontálně i svisle, a to i do nebytových prostor. Zajišťujeme kompletní servis od projektu až po seřízení a servis.

Máte projekt k projednání? ThermWet vám poradí!

Dne 22. září 2011 vám předneseme v rámci TC AV i krátké pojednání o rekuperaci, tak jak ji vidí lidé v ThermWet.

Budeme se těšit na vaši návštěvu, a pokud máte projekt k projednání, rezervujte si, prosím, na něj  čas na info@thermwet.cz, nebo 775 973 717.

Větrejte úsporně s ThermWet!

Související články

Tagy: Aktuálně, Bydlení, Větrání, Stavba a rekonstrukce, Rekuperace

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií