Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Firma Regulus se představí na mezinárodním veletrhu SHK Brno

12. 04. 2012 | Tisková zpráva


Firma Regulus se ve dnech 24. - 28. 4. 2012 představí na výstavě SHK Brno, která probíhá na brněnském výstavišti. Přijďte si zblízka prohlédnout solární systémy, moderní tepelná čerpadla anebo centrální rekuperační jednotky.

Stavební veletrhy Brno jsou jediným stavebním veletrhem mezinárodního významu, který se koná ve střední a východní Evropě. Jedná se o akci světového formátu, které se pravidelně účastní okolo 1 200 firem z celého světa. Souběžně se koná Mezinárodní veletrh interiéru a bydlení MOBITEX. Společnost Regulus jako přední výrobce a dodavatel komponentů využívajících obnovitelné zdroje energie na veletrhu představí poslední novinky v sortimentu solární techniky a systémů s tepelnými čerpadly.

K dispozici budou i naši odborníci, se kterými budete moci konzultovat výhody a nevýhody využití alternativních zdrojů vytápění a široké možnosti jejich zapojení do otopných soustav.

Mezi novinkami budou vystaveny:

 • Inteligentní Regulátor IR12 - Inteligentní regulátor s českým menu pro řízení kotlů s rozhraním Opentherm,  solárního systému s inteligentním řízením teplovodního krbu a akumulační nádrže. Nový regulátor obsahuje vestavěný webserver, který umožňuje ovládat a měnit nastavení systému pomocí počítače nebo tabletu.  
 • Nové čerpadlové skupiny TSV
 • Nový separátor vzduchu  SPVS 3/4"
 • Nové směšovací termostatické ventily TSV3, TSV3B,TSV5,TSV5B,TSV6,TSV8

Mezi již tradičními exponáty budou vystaveny:

 • Tepelná čerpadla typu vzduch-voda EcoAir
 • Tepelná čerpadla typu země-voda EcoPart a EcoHeat
 • Jednotky pro větrání a rekuperaci tepla typu Sentinel, HR100R
 • Solární kolektor KPG1

Chcete-li využít pozvání of firmy Regulus, zaregistrujte se podle následujícího návodu. Registrační kód je: PROMOSVB2012

Postup registrace firemní pozvánky:

 •  jděte na stránky  www.bvv.cz/ibf
 •  klikněte na odkaz "REGISTRACE NÁVŠTĚVNÍKŮ"
 •  zadejte registrační kód
 •  vyplňte zobrazený formulář a odešlete

Po registraci Vám bude emailem zaslán voucher (pdf), který si vytiskněte anebo si jej po přihlášení můžete stáhnout. Voucher Vás opravňuje ke vstupu na veletrh ZDARMA. V případě problémů s registrací vstupenky, volejte na Helpdesk tel.: +420 541 151 111.

Tagy: Aktuálně

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií