Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: ELK zařadil do nabídky novou ekonomickou řadu nízkoenergetických domů Praktic

17. 09. 2010 | Tisková zpráva


Po jarním rozšíření sortimentu o téměř tři desítky pasivních domů přichází společnost ELK z Plané nad Lužnicí s další významnou inovací své nabídky. Od září 2010 si mohou zájemci, kteří hledají menší, přízemní, nízkoenergetický a cenově velmi přijatelný dům, vybrat ze čtyř nových typových domů ELK Praktic s užitnou plochou od 76 m2 do 128 m2. Nejmenší dům ELK Praktic 76 lze pořídit na klíč za 1 795 600,- Kč, největší ELK Praktic 128 za 2 468 700,- Kč. Domy jsou nabízeny ve variantách se sedlovou, valbovou a polovalbovou střechou.

Trvalý zájem zákazníků o menší domy, které se dají pořídit na klíč do 2 mil. Kč, se nedal v posledních měsících přehlédnout. Proto jsme do nabídky zařadili nové domy Praktic, které jsou k peněžence investora ohleduplné nejen při dlouhodobém provozu, ale i při pořízení nového domu.“, uvedl ing. Vratislav Blaha, ředitel společnosti ELK a dodal: „Naší strategií je nabízet skutečné „domy pro život“ a proto jsem rád, že kromě špičkových pasivních domů máme letos v nabídce další klíčovou novinku – ekonomickou řadu Praktic.“

Domy Praktic jsou sice cenově dostupnější, přesto splňují parametry nízkoenergetických domů.

Koeficient prostupu tepla (U) obvodové stěny domu Praktic, kterou tvoří nosná rámová konstrukce o tloušťce 160 mm s celkem 260 mm silnou tepelnou izolací (z toho je 100 mm fasádního polystyrenu), je pouhých 0, 20 W/m2K. I v dalších ohledech je zřejmé, že řada Praktic důsledně kopíruje nejlepší vlastnosti a základní filozofii firmy ELK – nabízet perfektní kvalitu za přijatelnou cenu, zákaznický servis a stálý inovační proces.

Domy Praktic jsou nabízeny ve třech stupních dokončení. Nejlevnější základní cenu platí investor za dům, který je kompletně dokončen z vnější strany, uvnitř jsou již provedeny tepelné izolace, vnitřní obložení, vnitřní parapety, elektro a sanitární instalace na celý dům. Nejmenší dům ELK Praktic 76 se v této základní variantě dá pořídit již za 1 326 300,- Kč vč. DPH. Střední varianta, tj. cena včetně vnitřní výstavby, představuje dům s topením a přípravou teplé vody a suchými podlahami, připravenými pro pokládku podlahové krytiny. V tomto provedení je cena domu ELK Praktic vyšší o 111.500,- Kč. Při provedení domu na klíč se klient stěhuje do domu vybaveného sanitární technikou, interiérovými dveřmi, podlahovými krytinami, tapetami a obklady a dlažbou. Dům ELK Praktic 76, koncipovaný jako 3+kk, stojí na klíč pouhých 1 795 600,- Kč.

Více informací najdete na www.elk.cz

Tagy: Aktuálně, Stavba a rekonstrukce, Pasivní domy, Nízkoenergetické domy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií