Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Elektrokola BIKE.ON powered by E.ON do města i do terénu

01. 11. 2012 | Tisková zpráva


Hledáte spolehlivé elektrokolo do města i do terénu? Energetická společnost E.ON zahájila prodej tří typů kvalitních elektrokol, které si můžete vyzkoušet a následně zakoupit v kamenných obchodech v Brně, Českých Budějovicích, Praze, Táboře a Zlíně.

BIKE.ON MOUNTAIN

BIKE.ON MOUNTAIN je čistokrevný „horák“, který vám díky 6 stupňům míry asistence dodá potřebnou energii na zdolání až 18% stoupání a s dojezdem 80 kilometrů můžete vyrazit se svými přáteli opravdu kamkoliv.


Elektrokolo BIKE.ON MOUNTAIN

BIKE.ON CITY

BIKE.ON CITY je robustní elektrokolo s nízkým nástupem a 26palcovými koly, které je jako stvořené do města. Nosnost 120 kg a silný elektromotor se špičkovým výkonem 400 W dělá z BIKE.ON CITY elektrokolo, které je určeno skutečně pro každého.


Elektrokolo BIKE.ON CITY

BIKE.ON TRAVEL

BIKE.ON TRAVEL je ideálním dopravním prostředkem především pro starší jezdce. Se systémem LowStep (snížený nástup) na kolo velice jednoduše nastoupíte a se stejnou lehkostí z kola i sesednete. BIKE.ON TRAVEL lze jednoduše složit, což umožňuje snadný transport ve vašem automobilu, autobuse, nebo ve speciální tašce.


Elektrokolo BIKE.ON TRAVEL

Více informací o nabídce elektrokol BIKE.ON včetně brožury ke stažení naleznete zde.

Tagy: Doprava, Aktuálně, NazelenoPlus, Technologie, Hybridy a elektromobily

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií