Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Elektrokola 4FREETIME – nová česká značka na trhu

31. 03. 2011 | Tisková zpráva


Od konce dubna 2011 budou v prodeji elektrokola nové české značky 4FREETIME. Jedná se o kvalitně osazená elektrokola s důrazem kladeným na bezpečnost a bezúdržbovost. V letošní modelové řadě se objeví populární skládačka, dva modely městských elektrokol a horské elektrokolo. Při tvorbě těchto nových elektrokol bylo záměrem firmy 4FREETIME vyplnit jistou mezeru ve stávající nabídce elektrokol na našem trhu.

Nová česká elektrokola: Skládací i městská

Konkrétně skládací elektrokolo 4FREETIME PRAKTIK má celoodpruženou konstrukci, je vybaveno diodovými svítidlami, pneumatikami Kenda s reflexním potiskem a širokým pláštěm (20x2,125). Jízda na tomto modelu je nejen bezpečná, ale také velmi pohodlná.

Městské modely CITYCITY2 jsou postaveny, jako jedny z mála elektrokol na trhu, na 28“ kolech, motor je umístěn v předním kole a je vybaven konektorem pro rychlé odpojení (v případě defektu, nebo při převozu kola v autě rychle odmontujete přední kolo i s motorem). Obě městská elektrokola jsou dále vybavena řídícím panelem s možností volby několika módů připomoci. Veškerá kabeláž je vedena rámem až k řídící jednotce, která je umístěna společně s baterií na nosiči nad zadním kolem.

Jízda na těchto elektrokolech je velice příjemná i díky odpružené přední vidlici a odpružení sedlovky. Důraz je kladen i na detaily, například představec je nastavitelný bez nutnosti použití jakéhokoliv nářadí.

Horské elektrokolo od 4FREETIME má 24 převodů

Terénní elektrokolo MTB je vybaveno kompletní sadou Shimano Alivio včetně přesmýkače a přehazovačky, máte k tedy dispozici 24 převodů a kvalitní komponenty včetně mechanických kotoučových brzd Tektro a odpružené vidlici RST Gila.

Na digitálním ovládacím panelu si volíte variantu přípomoci, ale rovněž vás informuje o stavu baterie, rychlosti, ujetých kilometrech a řadě dalších údajů. Motor je umístěn na zadním kole a je také vybaven rozpojitelným konektorem. S tímto elektrokolem se nemusíte bát vyrazit i do drsnějšího terénu!

Bližší informace naleznete na stránkách www.4freetime.cz.

Tagy: Aktuálně, Technologie, Elektrokola

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií