Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Ekonomické stavby s novým elektronickým zpravodajem a tištěným katalogem

19. 01. 2010 | Tisková zpráva


TISKOVÁ ZPRÁVA

Společnost Ekonomické stavby (ES), přední výrobce zděných rodinných domů v České republice, na Slovensku a v Polsku, připravila pro své zákazníky  a zájemce o stavbu rodinného domu elektronický zpravodaj, který bude na přihlášené e-mailové adresy přinášet aktuální informace týkající se staveb rodinných domů. Zpravodaj obsahuje srovnávací analýzy materiálů od různých výrobců i aktuální nabídku bankovních produktů různých bankovních domů.

Cílem elektronického zpravodaje Ekonomických staveb, který je zároveň pravidelnou elektronickou aktualizací tištěného katalogu, je přinášet svým klientům i dalším zájemcům co nejobsáhlejší a nejpřesnější informace, které se věnují vybranému okruhu témat do hloubky. Ekonomické stavby tak chtějí nabídnout další přidanou hodnotu a maximálně užitečné a praktické informace. Ve zpravodajích, které vycházejí každé tři týdny, se tak mohou čtenáři dovědět například o programu Génius a využití fotovoltaických elektráren, o programu Zelená úsporám a jeho možném využití pro lidi stavějící nový rodinný dům, o tepelných čerpadlech, o specialitách a novinkách v bankovním sektoru, či o moderních zdících materiálech.

Přihlášení k odběru elektronického zpravodaje Ekonomických staveb je snadné – stačí navštívit webové stránky www.ekonomicke-stavby.cz a v sekci „Informace“ vložit e-mail pro odebírání novinek.

Zároveň byl kromě elektronického zpravodaje vydán i nový katalog Ekonomických staveb, který se dočkal vylepšení. Kromě představení jednotlivých domů a oblíbených zákaznických programů jsou zde představeny i jedinečné programy Génius a Zlaté ručičky, nebo novinku – losování domu zdarma. Zájemcům bude katalog zaslán zdarma.

Tagy: Energie, Aktuálně, Bydlení, Stavba a rekonstrukce, Pasivní domy, Nízkoenergetické domy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií