Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: ekolo.cz svolává do servisu – na zvýhodněnou podzimní kontrolu elektrokola

31. 10. 2012 | Tisková zpráva


Aktualita pro čtenáře Nazeleno.cz z Prahy a okolí

Využijte skvělé nabídky na posezónní servis od ekolo.cz!

Připravili jsme pro naše zákazníky z Prahy a okolí posezónní rychlo-servis na počkání.  Zatímco budete čekat (přibližně 90 minut) na provedení servisu, nabídneme Vám v našem VIP salónku na Bubenské 1, Praha 7 - Holešovice vynikající svařené víno, kávu nebo čaj a můžete se také projet na některém z našich nových modelů elektrokol, nebo se seznámit s nabídkou aktálních zlevněných elektrokol.

Kompletní informace o náplni prohlídky a možnost objednání se na Servisní kontrolu najdete na tomto odkazu.

Vedle servisu nabízí ekolo.cz také zimní úschovu elektrokola s pravidelnou péčí o baterii a take detailní mytí a ošetření kola značkovou cyklokosmetikou.

Objednat se můžete na libovolný termín po celý listopad, od pondělí do pátku mezi 9:00 - 16:00 a to buď odpovědí na tuto zprávu, nebo na telefonu 226 210 226, či na emailu servis@ekolo.cz.

Těšíme se na Vás a přejeme příjemné podzimní cesty na kole. 


Salonek ekolo.cz

Tagy: Aktuálně, NazelenoPlus, Technologie, Elektrokola

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií