Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: EkoBonus.cz: Výhodné nákupy a soutěž o kuchařky Jamieho Olivera

28. 11. 2013 | Komerční sdělení


Nový portál EkoBonus.cz přináší každý den novinky ze světa moderních technologií. Věděli jste třeba, že v Číně staví nové město, kde nebudou jezdit auta? Nebo že v Kanadě milují elektromobily? EkoBonus.cz, to jsou zajímavosti, soutěže a výhodné nabídky.

Portál EkoBonus.cz je zaměřený především na úspory. S EkoBonusem můžete spořit hned několika způsoby. Nakoupit za zvýhodněné ceny v internetovém obchodu, zúčastnit se aukcí zajímavého zboží, vyhrát v soutěžích, ale také čerpat informace ze zajímavých článků, které vychází každý všední den.

Po čtyřech měsících provozu se EkoBonus.cz může pochlubit více než dvanácti tisíci čtenářů měsíčně. Jako oslavu tohoto úspěchu jsme připravili soutěž o exkluzivní kuchařky Jamieho Olivera. Stačí vyplnit krátký dotazník a jedna z jeho kuchařek může být Vaše! Zúčastnit se soutěže.

Pro čtenáře, kteří jsou zároveň zákazníky společnost E.ON jsou zároveň připraveny další výhodné nabídky. Například pravidelné týdenní aukce zajímavých elektrospotřebičů za extrémně výhodné ceny. V tomto týdnu dražíme napařovací žehličku Rowenta s cenou začínající na 10 Kč!

V rámci našeho elektronického obchodu je zákazníkům společnosti E.ON Energie dostupná široká nabídka úsporných spotřebičů, elektroniky, výrobků z kategorie hobby, atd. Využít lze i výraznou slevu na nákup stavebních materiálů značek Rigips, Weber a Isover v sekci „Stavba a rekonstrukce“.

Tagy: Aktuálně

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií